Ceny energii to w ostatnim czasie bardzo gorący temat. Jak możemy przeczytać z aktualności w energetyce, największym problemem jest różnoraka interpretacja nowelizacji. Wielu przedsiębiorców jest zdezorientowana, ponieważ nie wie co się zmieni i która oferta dostawcy energii okaże się najkorzystniejsza. Ta niepewność była jednym z motywów zorganizowania spotkania informacyjnego.

 

Energia 65

 

16 stycznia w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej w Radomiu, Armand Naporowski, audytor energetyczny i prezes zarządu Polskiego Centrum Doradztwa Energetycznego miał ogromną przyjemność poprowadzić prelekcję na temat skutecznych metod optymalizacji kosztów energii. Opowiedział m.in. o rodzajach audytów i przedstawił przykłady ich zastosowań. Styczniowe spotkanie odbyło się pod hasłem ,,Co dalej z tym prądem? Efektywne przedsiębiorstwo w dobie chaosu na rynku energii" i dało obecnym przestrzeń na wymianę pytań i odpowiedzi z obszaru energetyki

 

Energia 97

 

Podczas prelekcji goście poznali 3 główne cele, dla których przedsiębiorcy decydują się na zamówienie audytu w swojej firmie:

1. realizacja obowiązku
2. otrzymanie dofinansowania
3. otrzymanie białego ceryfikatu

Dowiedzieli się także jakie są kolejne etapy, na które składa się audyt:

1. wizyta w firmie (inwentaryzacja/ prezentacja)
2. analiza stanu istniejącego
3. ocena stanu istniejącego
4. zaproponowanie usprawnień
5. analiza ekonomiczna

 

 Energia 14

 

 Energia 99

 

Spotkania takie jak to są okazją do bliższego poznania branży energetycznej, rozwiązań z których możemy skorzystać zarówno jako przedsiębiorcy i osoby prywatne oraz nawiązania nowych kontaktów. Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami, aktualnościami i rozwiązaniami pozwalającymi oszczędzać na rachunkach za energię, odwiedź nas na Facebooku Twitterze.

Zapraszamy do Współpracy: 790 30 30 10

logo

Dla Klientów