Skip to content

Kilka słów O nas

ekologia i nowoczesność

Stawiamy na ekologię!

Priorytetem w naszej działąlności jest dbałość o ekologię i zadowolenie klienta, dlatego nasze instalacje cechują się wysoką wydajnością i konkurencyjnym stosunkiem jakości do ceny.

Wierzymy, że dzięki praktycznemu wykorzystaniu naszego doświadczenia i wiedzy możemy pomóc Przedsiębiorcom w Polsce oraz przysłużyć się światu.

Spółka Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego to zespół Specjalistów do spraw energetyki z wielu gałęzi nauki i gospodarki (elektroenergetyka, gazownictwo, odnawialne źródła energii, oświetlenie, ciepłownictwo itd.). Dzięki zaangażowaniu osób o tak wszechstronnej wiedzy z tej dziedziny możemy z dumą przyznać, że energetyką zajmujemy się kompleksowo. Dla firm, które zdecydowały się na współpracę z nami oznacza to, że żaden koszt związany z energetyką ich przedsiębiorstw nie zostanie pominięty. Kadrę zarządzającą tworzą osoby związane z branżą od lat, które doświadczenie zdobywali w pracy i współpracy z największymi koncernami energetycznymi w Polsce. Wprowadź nas do Twojej firmy, a damy Ci dowód naszych kompetencji i profesjonalizmu.

To co nas wyróżnia!

uczciwość

zaufanie

kompetencja

odpowiedzialność