Podaje się, że przeciętny Polak w ciągu roku zużywa co najmniej 800 kWh energii. Dzięki fotowoltaice mamy możliwość by znaczną część tej energii produkować za darmo, dodatkowo chroniąc swoje zdrowie przed zniszczeniami, jakie sieje smog. Dzisiaj odkryjemy przed Wami cechy paneli wykonanych na bazie perowskitów.

Daje się w ostatnim czasie zaobserwować, że Polacy z coraz większą świadomością i odpowiedzialnością podchodzą do wyboru źródeł energii, decydując się coraz liczniej na energię odnawialną. Mamy coraz większą wiedzę o działaniu fotowoltaiki i rodzajach paneli.A jak zadbać o ich ,,bezpieczeństwo"?

Systematycznie wzrasta popularność technologii umożliwiających pozyskiwanie energii elektrycznej i cieplnej, będących przyjaznymi środowisku. Polacy nareszcie przyznają, że te rozwiązania długoterminowo są bardzo opłacalne. Przyjrzyjmy się dziś z czego składa się energooszczędny dom.

Od poniedziałku 21 października wnioski o dotacje w ramach programu Mój Prąd możemy składać też elektronicznie. Przyspieszy to procedurę otrzymania do    5 tys. zł na zakup paneli fotowoltaicznych.

logo

Dla Klientów