Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /pcde.pl/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego - Podpowiadamy jak złożyć elektroniczny wniosek do programu Mój Prąd

Od poniedziałku 21 października wnioski o dotacje w ramach programu Mój Prąd możemy składać też elektronicznie. Przyspieszy to procedurę otrzymania do    5 tys. zł na zakup paneli fotowoltaicznych.

Samo złożenie wniosku on-line jest dość intuicyjne, dołożono wszelkich starań aby jak najwięcej Polaków mogło wygodnie i szybko wnioskować o dotację. Przygotowaliśmy dla Was krótką instrukcję jak to zrobić z domu, bez konieczności osobistej wizyty w siedzibie NFOŚiGW. 

 

The best health Apps

 

Warto pamiętać, że budżet przeznaczony na dotację to 1 mld zł. Dotychczas z pełnej wartości dofinansowania skorzystało około 3000 Polaków.

Co ważne, z dofinansowania może skorzystać każda osoba fizyczna, która spełnia 2 kryteria:

  • wytwarza energię elektryczną na własne potrzeby
  • zawarła umowę kompleksową, która reguluje kwestie związane z wprowadzeniem do sieci energii elektrycznej wytworzonej w mikroinstalacji.

Ponadto program dedykowany jest instalacjom w przedziale 2-10 kW, niezakończonym przed dniem 23.07.2019 r., natomiast sam projekt musi być zakończony przed dniem złożenia wniosku o dofinansowanie.

 

A jeśli jesteście jeszcze w trakcie wyboru instalacji fotowoltaicznej dla domu, pozostajemy do Waszej dyspozycji: 790 30 30 10, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Posiadamy moduły fotowoltaiczne najwyższej klasy producentów z listy Tier 1.  Zapraszamy do zamówienia bezpłatnej, dopasowanej wyceny.

 

Jeśli ten wpis może być użyteczny dla kogoś z Waszych bliskich, znajomych warto podzielić się nim, udostępniając na wybranej platformie.

logo

Dla Klientów