10 maja b.r w Poznaniu rozpoczęły się czterodniowe Targi Energetyczne Expopower i targi energii odnawialnej GreenPOWER. Spotkanie branży energetycznej odbywa się w ramach Energy Future Week i uczestniczyć w nim będzie ponad 200 firm z kilkunastu państw. Targi Expopower i GreenPOWER promują innowacje w energetyce i wprowadzenie nowatorskich rozwiązań.

Program Energy Future Week obejmuje międzynarodowe konferencje oraz debaty dotyczące trendów obowiązujących w branży energetycznej na całym Świecie. Tematy konferencji to m.in. „Energooszczędność w oświetlaniu”, „IV Forum Fotowoltaika dla każdego”, „Kobiety z Energią” oraz „Samowystarczalne Energetyczne Gospodarstwo Rolne”. Oprócz tego odbędzie się Międzynarodowy Kongres Naukowo-Przemysłowy pt. „Energia@21: Innowacyjna gospodarka, nowoczesne społeczneństwo, inteligentna energetyka” oraz seminarium GasReg. Dodatkowo będzie można poznać nowoczesne technologie pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych.

Na swoich stoiskach podczas poznańskich targów wielu z czołowych producentów przedstawi po raz pierwszy w tym roku swoje najnowsze technologie i produkty. Wśród liderów z branży na targach zaprezentują się m.in. Apator, Efen, Energy Composites, Busch Polska, ABB, PGE, ENEA, , Schneider Electric Polska, HMF Polska, ES-System oraz wielu innych przedstawicieli sektora energetyki.

Targi Energetyczne dostarczą najnowszą wiedzę w zakresie nowych produktów i usług z obszaru dystrybucji i rozdziału energii elektrycznej oraz cieplnej, a także elektrotechniki i elektroniki przemysłowej.

logo

Dla Klientów