W zeszły piątek, 19 sierpnia 2016 r. przedstawiciele Polskiego Centrum Doradztwa Energetycznego mieli okazję uczestniczyć w pikniku organizowanym przez sieć delikatesów Groszek. Celem pikniku była integracja właścicieli i pracowników sklepów z dostawcami, kontrahentami, a także zapoznanie się ich z ofertami firm, z którymi warto rozpocząć współpracę.

Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego specjalnie na to wydarzenie przygotowało prezentację ukazującą wachlarz możliwości usług wspomagających i optymalizujących gospodarkę energetyczną każdego ze sklepów. Reprezentanci poszczególnych delikatesów z Warszawy i sąsiadujących województw mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat optymalizacji dystrybucji, zakupu energii oraz odnawialnych źródeł energii.

Występ naszych Specjalistów cieszył się dużym zainteresowaniem. Jesteśmy dumni, że zaufał nam kolejny, tak duży Odbiorca energii: od teraz będziemy pomagać wielu właścicielom sklepów sieci Groszek w generowaniu oszczędności, optymalizacji zużycia energii oraz rozwiązaniach opartych na Odnawialnych Źródłach Energii.

Całe spotkanie odbywało się w przyjaznej aurze i malowniczym terenie położonym w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego, a poza sprawami biznesowymi na gości czekały liczne atrakcje: paintball, zawody strzelania z łuku oraz... kasyno w którym można było spróbować szczęścia w „ruletkę” i Pokera. Niepowtarzalny klimat i rodzinna atmosfera przesądziły o sukcesie wydarzenia.

Zadowolenia z zaproszenia na piknik nie krył także Prezes PCDE, Armand Naporowski, który tak podsumował event: „Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w Pikniku. To co połączyło nas z siecią sklepów Groszek, to przede wszystkim wspólna misja. Misja wspierania polskich przedsiębiorców oraz pasja w świadczeniu najwyższej jakości usług. Tym samym dziękujemy Organizatorom za zaufanie i zaproszenie, które są dla nas najlepszym potwierdzeniem zasadności i skuteczności naszych działań.”

Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć organizatorów i zostać jednym ze sponsorów tego wartościowego wydarzenia i mamy nadzieję na kolejne tego typu współprace z polskimi Przedsiębiorcami.

logo

Dla Klientów