11 września 2016 r w Radzyminie odbyła się III edycja Ćwierćmaratonu Logmaster, którego Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego miało przyjemność być sponsorem. Uczestnicy wydarzenia pokonali w upale 10.5 km po ulicach gminy Radzymin.

Wydarzenie rozpoczęto serdecznym przywitaniem i wspólną rozgrzewką prowadzoną przez Tomasza Lenkiewicza. Organizatorzy zadbali o komfort uczestników podczas biegu i zatroszczyli się o chwilę ochłody dla każdego ustawiając na trasie zraszacze, które były prawdziwą oazą podczas obecnego upału.

Na pierwsze 3 osoby, które pokonały dystans czekały ciekawe nagrody za I, II i III miejsce w Ćwierćmaratonie. Jednak nie tylko dla najlepszych organizatorzy przewidzieli nagrody. Szczęście uśmiechnęło się do naszego kolegi z Polskiego Centrum Doradztwa Energetycznego, który jako uczestnik biegu mógł wziąć udział w losowaniu dodatkowych nagród.

Podczas tegorocznej edycji Ćwierćmaratonu padł nowy rekord pod względem liczby zawodników: ponad 300 osób pobiegło ulicami Radzymina.

Zarząd Polskiego Centrum Doradztwa Energetycznego również cieszy się z powodzenia cyklicznego już wydarzenia oraz ma nadzieję na kolejne edycje i tym samym wspierać oraz promować zdrowy tryb życia i pozytywną rywalizację.

logo

Dla Klientów