Oferty pracy - dołącz do nas

Zmieniaj Polską gospodarkę i branże energetyczną razem z nami!

Jeżeli jesteś zainteresowany/a Pracą lub Współpracą z Polskim Centrum Doradztwa Energetycznego zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.

Miejsce pracy: Polska

  • Nie jest dla nas istotne to czy posiadasz doświadczenie w branży energetycznej czy nie, bo wiemy, że dzięki naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu oraz nowatorskiemu systemowi szkoleniowemu jesteśmy w stanie przygotować do tej roli każdą otwartą i zaangażowaną we własny rozwój osobę. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą pasją do pomocy Polakom w minimalizowaniu kosztów energii oraz sprzedaży innowacyjnych technologii. Dzięki pilnej nauce i rzetelnej pracy z nami staniesz się ekspertem branży energetycznej.

    „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.”   Konfucjusz

  •  To ogłoszenie kierowane jest do Ciebie jeżeli:

    • Jesteś ambitny(a) i zdeterminowany(a) by osiągnąć sukces,
    • Jesteś komunikatywny(a) i lubisz pracę w zespole,
    • Jesteś samodzielny(a) i wyróżniasz się własną inicjatywą,
    • Jesteś rozważny(a) i odpowiedzialny(a),
    • Konsekwentnie dążysz do osiągnięcia obranych przez siebie celów,
    • Potrafisz sam(a) sobie zorganizować pracę,
    • Stale doskonalisz swoje umiejętności (również w czasie wolnym),
    • Chętnie angażujesz się w życie i rozwój firmy w której pracujesz,
    • Nie boisz się wyzwań, ani ciężkiej pracy,
    • Masz pozytywne nastawienie do życia i ludzi.
  • Praca Doradcy Energetycznego w PCDE polega na:

    • Pomaganiu Klientom w minimalizowaniu kosztów energii,
    • Aktywnym poszukiwaniu i pozyskiwaniu nowych Klientów,
    • Przygotowaniu i prezentowaniu analiz i ofert handlowych,
    • Sprzedaży fotowoltaiki, pomp ciepła, ogrzewania na podczerwień, stacji ładowania pojazdów elektrycznych, audytów energetycznych oraz wielu innych produktów i usług PCDE.
    • Współpracy z zespołem i innymi podmiotami z grupy w ramach prowadzonych projektów,
    • Dobrej zabawie 😉
  • Jako Członek PCDE zyskujesz:

    • Pracę w ambitnym i innowacyjnym zespole,
    • Profesjonalne szkolenia wstępne i okresowe,
    • Wsparcie doświadczonych menedżerów,
    • Możliwość stania się ekspertem branży,
    • Autonomię i kredyt zaufania,
    • Uczestnictwo w konkursach,
    • Możliwość szybkiego awansu w przejrzystej strukturze,
    • Bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne,
    • Umowę zlecenia, współpracy lub umowę o pracę (od pierwszego dnia dla osób z min. rocznym doświadczeniem w branży energetycznej; dla pozostałych po okresie próbnym).

  •  Energia to nasza pasja. Na jej podstawie od kilku lat realizujemy innowacje dla naszych odbiorców. Wierzymy, że myślimy inaczej by dawać korzyści od pierwszego dnia kontaktu z naszą firmą.

    Właśnie dlatego nasze produkty zaprojektowane i wykonane przez grono specjalistów z pasją wpływają tak efektywnie na życie każdego odbiorcy z którym współpracujemy.

    Jesteśmy ekspertami w dziedzinie obniżania kosztów energii – pcde.pl

  • Opis stanowiska:

    • Rekrutacja, kierowanie i motywowanie zespołu sprzedaży,
    • Realizowanie planów sprzedaży w powierzonym regionie,
    • Bieżące monitorowanie efektywności podejmowanych przez zespół,
    • Indywidualna współpraca z Dyrektorem Sprzedaży i centralą firmy,
    • Pozyskiwanie Klientów biznesowych oraz indywidualnych
    • Prowadzenie negocjacji handlowych
    • Utrzymywanie stałych relacji z Klientami firmy
    • Monitorowanie i identyfikowanie nowych szans sprzedażowych
    • Sprzedaż produktów: Stacje ładowania pojazdów, carporty, instalacje fotowoltaiczne, zadaszenia fotowoltaiczne, fasady fotowoltaiczne, żaluzje fotowoltaiczne, Smart Ławki, Oświetlenie LED.

  • Oczekujemy:

    • Umiejętności sprzedażowe
    • Doświadczenia we współpracy z klientem z segmentu B2C lub B2B
    • Mile widziane doświadczenie w branży OZE
    • Wysoko rozwiniętych zdolności negocjacyjnych i interpersonalnych
    • Samodzielności oraz odpowiedzialności
    • Wygórowanych planów względem samego siebie
    • Znajomości obsługi komputera
    • Prawa jazdy kat. B.
  • Oferujemy:

    • System wynagrodzenia prowizyjnego
    • Niezbędne narzędzia do pracy
    • Jedne z najlepszych warunków sprzedażowych na rynku
    • Pełne wsparcie dla budowy zespołu przez dział HR
    • Indywidualne podejście do formy współpracy
    • Konkursy sprzedażowe
    • Wyjazdy integracyjne
    • Pomoc z uzyskaniu dofinansowania dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą
    • System szkoleń wstępnych oraz regularne szkolenia sprzedażowe i produktowe
    • Wsparcie back office
    • Opieka Dyrektora Sprzedaży
    • Zatrudnienie w najlepiej rozwijającej się branży w Polsce
    • Zarobki powyżej średniej krajowej
    • Możliwość awansu w strukturach firmy

Opis stanowiska:

Jako Lider Sprzedaży jesteś odpowiedzialny za:

  • Samodzielna sprzedaż audytów energetycznych, energii elektrycznej, paliw gazowych, oświetlenia, odnawialnych źródeł energii oraz innych produktów i usług świadczonych przez PCDE dla klientów biznesowych,
  • Udzielanie wsparcia sprzedażowego dla 2-3 handlowców.
  • Szkolenie, motywowanie i nadzorowanie podległego zespołu sprzedażowego,
  • Przeprowadzanie jednego z pięciu etapów procesu rekrutacyjnego,
  • Przygotowanie i prezentacje ofert handlowych,
  • Realizację planów sprzedażowych,
  • Raportowanie działań sprzedażowych,
  • Współpracę z innymi podmiotami w grupie w ramach prowadzonych projektów.

W czasie 3-miesięcznego okresu testowego:

  • Przechodzisz intensywny program szkoleniowy,
  • Dowodzisz swoich umiejętności sprzedażowych w samodzielnej pracy,
  • Rozpoczynasz budowę zespołu sprzedażowego.

Do osiągnięcia sukcesu potrzebujesz:

  • Motywacji do stałego rozwoju i nauki,
  • Wysokiej kultury osobistej i komunikatywności,
  • Konsekwencji w osiąganiu celów,
  • Otwartego umysłu,
  • Samodzielności i samodyscypliny,
  • Zaangażowanie w życie i rozwój PCDE,

Jako Specjalista ds. energetyki zyskujesz:

  • Pracę w ambitnej i innowacyjnej firmie,
  • Wsparcie doświadczonych specjalistów,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Umowę zlecenia lub umowę współpracy (umowę o pracę po trzymiesięcznym okresie testowym).

Nie wymagane doświadczenie w branży energetycznej.

Jako Menedżer Sprzedaży jesteś odpowiedzialny za:

  • Udzielanie wsparcia sprzedażowego dla 4-9 handlowców.
  • Sprzedaż audytów energetycznych, energii elektrycznej, paliw gazowych, oświetlenia, odnawialnych źródeł energii oraz innych produktów i usług świadczonych przez PCDE dla klientów biznesowych,

  • Prawo jazdy kat. B.

Jako Menedżer Sprzedaży zyskujesz:

Wymagane doświadczenie w branży energetycznej.

Jako Partner PCDE jesteś odpowiedzialny za:

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów biznesowych (B2B),
  • Świadczenie kompleksowego doradztwa w zakresie energetyki przedsiębiorstw,
  • Sprzedaż audytów energetycznych, energii elektrycznej, paliw gazowych, oświetlenia, odnawialnych źródeł energii oraz innych produktów i usług świadczonych przez PCDE.

  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Komunikatywności,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Zaangażowanie w życie i rozwój PCDE.

Jako Partner PCDE zyskujesz:

  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne,
  • Pracę w autonomii,
  • Profesjonalne szkolenia wstępne,
  • Wsparcie Back Office,
  • Umowę agencyjną.

o pracę